Safir-Birinci Kitap Müjdelenen Zaman

Çobanyıldızı parlıyor "Müjdelenen " bulunuyor! Cinler ve periler telaş içinde, Kötüler de oğlanın peşinde, Eğer alırsan bu kitabı Harry Potter ve Felsefe Taşı : 1. Kitap. J. K. Rowling. Yapı Kredi.

Responsive image
YAZAR
Kemal B.Caymaz
DOSYA BOYUTU
4,35 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786058318007

Bir Safir-Birinci Kitap Müjdelenen Zaman kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Safir-Birinci Kitap Müjdelenen Zaman kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Kemal B.Caymaz tarafından yazılmıştır.


Aziz Hilarion Kalesinden Notre Dame Katedraline uzanan fantastik bir macera…Seçkin , hepimiz kadar normal bir yaşam sürmekteyken bir gün ParuParu adında bir cin çıkar. Böylece kendini bir anda cinler, periler ve her türlü sihirli varlığın olduğu bir dünya içinde bulur.Onu bekleyen acayip olaylara gebe bir kaderi vardır ve henüz yolun başındadır."Müjde geldi Müjde!Çobanyıldızıparlıyor "Müjdelenen " bulunuyor!Cinler ve periler telaş içinde,Kötüler de oğlanın peşinde,Eğer alırsan bu kitabı Okursun neler olacağını!"(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 296Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Dante Kitap 


Safir-Birinci Kitap Müjdelenen Zaman, 0 kullanıcının değerlendirmesi %0 memnuniyete sahip. Marka. : Dante Kitap. Karşılaştır Listene Ekle Arkadaşına Öner Paylaş.